Skyy Vodka 750ml

890 ден

За исклучително чист вкус, многу работи се однесуваат на вадење работи. Четирикратно дестилиран и трикратен филтриран, тоа е навистина чисто уживање.

ABV: 40%

Категорија:

За исклучително чист вкус, многу работи се однесуваат на вадење работи. Четирикратно дестилиран и трикратен филтриран, тоа е навистина чисто уживање.

ABV: 40%

Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Skyy Vodka 750ml"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница