GREY GOOSE® Vodka

2,590 ден

Водката сива гуска е врвна водка, родена од извонредна страст за правење духови. Создаден е со користење само на најдобрите француски состојки – пченична и беспрекорна варовничка филтрирана изворска вода од највисок степен. Тоа е дух на невообичаена брилијантност, незаменлива изработка и мазност на потпис и е одличен избор за подарок.

Водката Сива гуска има извонреден јасен, свеж и елегантно ароматичен вкус. Ова е врвна водка со невидена мазност и исклучителен вкус, со суптилни ноти на бадем и долга, задоволувачка завршница.

Категорија:

Водката сива гуска е врвна водка, родена од извонредна страст за правење духови. Создаден е со користење само на најдобрите француски состојки – пченична и беспрекорна варовничка филтрирана изворска вода од највисок степен. Тоа е дух на невообичаена брилијантност, незаменлива изработка и мазност на потпис и е одличен избор за подарок.

Водката Сива гуска има извонреден јасен, свеж и елегантно ароматичен вкус. Ова е врвна водка со невидена мазност и исклучителен вкус, со суптилни ноти на бадем и долга, задоволувачка завршница.

Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "GREY GOOSE® Vodka"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница