Russian Standard Vodka 700ml

980 ден

Руски стандард е повеќе од име, тоа е ветување дека на giveубителите на вотка ширум светот ќе им се даде нов стандард во вотка. Каде што некогаш алкохоличарите требаше да изберат помеѓу чиста вотка или вотка со добар вкус, сега алкохоличарите можат да ги имаат и двете.

Создадено со комбинирање на најсовремени техники за дестилација со традиции почестени со време и изработени со користење на најдобрите состојки од зимска пченица и вода од глацијално потекло, руската Стандардна вотка е репер за извонредност во татковината на вотка.

ABV: 40%

Категорија:

Руски стандард е повеќе од име, тоа е ветување дека на giveубителите на вотка ширум светот ќе им се даде нов стандард во вотка. Каде што некогаш алкохоличарите требаше да изберат помеѓу чиста вотка или вотка со добар вкус, сега алкохоличарите можат да ги имаат и двете.

Создадено со комбинирање на најсовремени техники за дестилација со традиции почестени со време и изработени со користење на најдобрите состојки од зимска пченица и вода од глацијално потекло, руската Стандардна вотка е репер за извонредност во татковината на вотка.

ABV: 40%

Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Russian Standard Vodka 700ml"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница