Smirnoff No. 21 Vodka 700ml |1l

695 ден960 ден

Без разлика дали ќе го голткате на карпите или со сода и пресврт, Смирноф број 21 е совршен додаток на коктел-забава. Нашата наградена, 80-докажана вотка има робустен вкус со сува завршница за крајна мазност и јасност.

Тројна дестилирана и 10 пати филтрирана, нашата водка традиционално може да се земе сама или да се додаде во вашиот омилен мешан пијалок. Едноставно измешајте со ѓумбир пиво и сок од вар за класично Московско мазга.

Основана во 1864 година, брендот Смирноф патуваше од Русија во остатокот од светот поради нашиот наградуван квалитет и мазна течност. Ние се гордееме што им го донесуваме нашиот познат пијалок на познавачите и новодојденците, обезбедувајќи постојано одличен вкус и квалитет што се очекува од нашата традиционално дестилирана водка. Ве молиме, пијте одговорно.

SKU: 11 Категорија:
700ml |1l

700ml, 1l

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Smirnoff No. 21 Vodka 700ml |1l"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница