Tanqueray 750ml

1,185 ден

ОПИС
Перфекционист кој го држел едноставно. Четири ботаника, смрека, коријандер, ангелика и сладунец за да се создаде совршена рамнотежа. Баланс што создаде вкус. Вкус што создаде вкус. Црвениот восочен заптив пренесен од една генерација до следната го означува овој џин над сите други.

Совршено избалансиран џин и еден од најнаградуваните џин во светот.

Категорија:

Перфекционист кој го држел едноставно. Четири ботаника, смрека, коријандер, ангелика и сладунец за да се создаде совршена рамнотежа. Баланс што создаде вкус. Вкус што создаде вкус. Црвениот восочен заптив пренесен од една генерација до следната го означува овој џин над сите други.

Совршено избалансиран џин и еден од најнаградуваните џин во светот.

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Tanqueray 750ml"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница