Gordon’s 700ml |1l

810 ден1,120 ден

  • Најпознатиот London Dry Gin, се карактеризира со ботанички вкус на смрека и цитрусни ароми
  • Освежителен вкус благодарение на квалитетните состојки како плод од смрека, семе од коријандер и ангелика
  • Измешајте го со тоник и сервирајте со лимета за совршен џин тоник со јасен и освежителен вкус
SKU: 13 Категорија:
700ml |1l

700ml, 1l

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Gordon’s 700ml |1l"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница