Gordon’s Pink 1Л

1,250 ден

 • Вкусен розов џин кој балансира помеѓу освежувачкиот вкус на Gordon’s со природна слаткост од малина и јагода, и арома на рибизла
 • Инспириран од оригиналниот рецепт за розев џин уште од 1880 година
 • Измешајте го џинот со тоник во голема чаша за вино и сервирајте со свежи јагоди
Категорија:
 • Вкусен розов џин кој балансира помеѓу освежувачкиот вкус на Gordon’s со природна слаткост од малина и јагода, и арома на рибизла
 • Инспириран од оригиналниот рецепт за розев џин уште од 1880 година
 • Измешајте го џинот со тоник во голема чаша за вино и сервирајте со свежи јагоди
Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Gordon’s Pink 1Л"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  Твојата Картица
  Твојата кошница е празнаКон Продавница