Hendrick’s 700ml

2,250 ден

Знаете дека можете да очекувате квалитетен џин кога ќе ја видите иконичната форма на шише со лекови од ofин на Хендрик. Инфузиран со ливчиња од краставица и роза, ова е навистина иконски џин во кој најдобро се ужива со тонична вода за класичен G&T.

 

Категорија:

Знаете дека можете да очекувате квалитетен џин кога ќе ја видите иконичната форма на шише со лекови од ofин на Хендрик. Инфузиран со ливчиња од краставица и роза, ова е навистина иконски џин во кој најдобро се ужива со тонична вода за класичен G&T.

Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Hendrick’s 700ml"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница