Baileys Strawberries & Cream

1,450 ден

Овошен крем ликер, единствено доживување од вкусови на свежи јагоди во комбинација со препознатлив вкус на Baileys Original Irish Cream.

Идеално послужување/сервирање

Чист ликер со мраз, како аператив и/или како додаток во овошен коктел или во омилениот  десерт.

Достапен сезонски (ограничена понуда)

Категорија:

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Baileys Strawberries & Cream"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница