APEROL – BARBIERI APERITIVO

990 ден

Аперолот е совршен аперитив. Светло портокалова боја има уникатен горчливо-сладок вкус што произлегува од тајниот рецепт кој остана непроменет од неговото создавање. Инфузија на скапоцени примарни компоненти, многу билки и корени во совршено избалансирана комбинација.

Категорија:

Аперолот е совршен аперитив. Светло портокалова боја има уникатен горчливо-сладок вкус што произлегува од тајниот рецепт кој остана непроменет од неговото создавање. Инфузија на скапоцени примарни компоненти, многу билки и корени во совршено избалансирана комбинација.

Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "APEROL – BARBIERI APERITIVO"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница