J&B Rare 700ml |1l

890 ден1,195 ден

Креирано во Лондон, а дестилирано во Шкотска.

  • Неповторливо шкотско виски, кое во себе содржи 42 вкусови на виски внимателно комбинирани со цел да се креира суптилен, мазен и комплексен вкус.
SKU: 14 Категорија:
700ml |1l

700ml, 1l

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "J&B Rare 700ml |1l"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница