Johnnie Walker Black Label (700ml)

2,199 ден

Johnnie Walker Highball е микс од 50мл Johnnie Walker и 150мл газиран пијалак (безалкохолен миксер), и резанка портокал, лимон или лимета.

  • JOHNNIE & GINGER

Уживај во смелиот вкус на Johnnie Walker Black Label во комбинација со освежувачките цитрусни ароми на Ginger Ale украсени со парче портокал кое дава сладок вкус.

  • JOHNNIE & SODA

Идеален избор за пролетно освежување. Цветна сензација на вкусови во необичната комбинација на бозел, Johnnie Walker Black Label и Soda Water.

Категорија:

Johnnie Walker Highball е микс од 50мл Johnnie Walker и 150мл газиран пијалак (безалкохолен миксер), и резанка портокал, лимон или лимета.

  • JOHNNIE & GINGER

Уживај во смелиот вкус на Johnnie Walker Black Label во комбинација со освежувачките цитрусни ароми на Ginger Ale украсени со парче портокал кое дава сладок вкус.

  • JOHNNIE & SODA

Идеален избор за пролетно освежување. Цветна сензација на вкусови во необичната комбинација на бозел, Johnnie Walker Black Label и Soda Water.

Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Johnnie Walker Black Label (700ml)"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница