Johnnie Walker Red Label 700ml |1l

1,080 ден1,390 ден

Johnnie Walker Highball е микс од 50мл Johnnie Walker и 150мл газиран пијалак (безалкохолен миксер), и резанка портокал, лимон или лимета.

  • JOHNNIE & GINGER

За вистински карактеристичен вкус, уживајте во Johnnie Walker Red Label и освежителниот вкус на свеж ѓумбир на Ginger Beer.

  • JOHNNIE & SODA

Идеален избор за пролетно освежување. Цветна сензација на вкусови во необичната комбинација на бозел, Johnnie Walker Red Label и Soda Water.

SKU: 15 Категорија:
700ml |1l

700ml, 1l

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Johnnie Walker Red Label 700ml |1l"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница