,

Jack Daniel’s Gentleman Jack Whiskey 750ml

1,895 ден

ОПИС
Инспириран од оригиналниот дестилатор за господин и нашиот основач, entентлмен Jackек се подложува на второ мелење јаглен за да се постигне исклучителна мазност. Неговиот избалансиран вкус е совршен за славење на вонредни прилики во животот, плус сите моменти на патот.

Категории: ,
Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Jack Daniel’s Gentleman Jack Whiskey 750ml"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница