Heineken 330ml Bottle

59 ден

ОПИС
Роден во Амстердам и израснат од светот – Хајнекен е навистина најинтернационалното пиво со своето присуство во 192 земји! Со 5% ABV, Heineken има чист избалансиран вкус, доказ за сите природни состојки и 28-дневниот процес на подготовка. Кога и да кажете НАВИДА со Хајнекен, има 25 000 луѓе ширум светот што го прават истото!

Категорија:

ОПИС
Роден во Амстердам и израснат од светот – Хајнекен е навистина најинтернационалното пиво со своето присуство во 192 земји! Со 5% ABV, Heineken има чист избалансиран вкус, доказ за сите природни состојки и 28-дневниот процес на подготовка. Кога и да кажете НАВИДА со Хајнекен, има 25 000 луѓе ширум светот што го прават истото!

Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Heineken 330ml Bottle"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница