Виски Jack Daniel’s 1л Legacy Apple Edition

2,750 ден

Special edition шише виски од деновите кога Jack Daniel’s имал светло зелена и златна етикета. Во шишето е добро познатиот Old No.7, но со 43% алкохолен волумен му дава поголема јачина од обичното виски. Содржи 43% алкохол.
Категорија:

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Виски Jack Daniel’s 1л Legacy Apple Edition"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница