Mango 1L

1,200 ден

Овошна база од манго

Боја: интензивно жолта
Мирис: многу зрело манго, биберни ноти
Вкус: овошен напад од зрело манго, густа текстура
на пулпа, интензивна арома

 

 • Без конзерванси
 • Без лактоза
 • Без глутен
 • Веган

Овошна база од манго

Боја: интензивно жолта
Мирис: многу зрело манго, биберни ноти
Вкус: овошен напад од зрело манго, густа текстура
на пулпа, интензивна арома

 

 • Без конзерванси
 • Без лактоза
 • Без глутен
 • Веган
Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Mango 1L"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  Твојата Картица
  Твојата кошница е празнаКон Продавница