ЧАША ХИЛ

240 ден480 ден

Чаша за виски.

  • Волумен: 200 мл
  • Висина: 8.5 цм
  • Ширина на отвор: 8 цм
  • Ширина на дно: 6 цм

SKU: N/A Категорија:
Чаши

Чаши 6, Чаши 12

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША ХИЛ"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница