ЧАША ХИЛ (ВОДА)

300 ден600 ден

Чаша за цеден cок.

  • Волумен: 300 мл
  • Висина:10.8 цм
  • Ширина на отвор:8 цм
  • Ширина на дно:6 цм
SKU: 89 Категорија:
Чаши

Чаши 6, Чаши 12

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША ХИЛ (ВОДА)"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница