ЧАША ФАНКИ НИСКА

300 ден600 ден

Чаша за коктел

  • Волумен: 340 мл
  • Висина: 10.5 цм
  • Ширина на отвор:8.5 цм
  • Ширина на дно: 7 цм

SKU: 72 Категорија:
Чаши

Чаши 6, Чаши 12

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША ФАНКИ НИСКА"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница