ЧАША ФАНКИ ВИСОКА

480 ден960 ден

Чаша за коктел

  • Волумен: 450 мл.
  • Висина: 16цм.
  • Ширина на отвор:8 цм
  • Ширина на дно:6.8 цм

SKU: N/A Категорија:
Чаши

Чаши 6, Чаши 12

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША ФАНКИ ВИСОКА"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница