ЧАША ТВИСТ

180 ден360 ден

Чаша за коктел.

  • Волумен: 350 мл
  • Висина:15 цм
  • Ширина на отвор:7 цм
  • Ширина на дно:6.5 цм
SKU: N/A Категорија:
Чаши

Чаши 6, Чаши 12

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША ТВИСТ"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница