ЧАША КЛАСИКО УЗО

180 ден360 ден

Чаша за узо.

  • Волумен: 200 мл.
  • Висина:14.3 цм.
  • Ширина на отвор:5.5 цм
  • Ширина на дно:4.5 цм.
SKU: 50 Категорија:
Чаши

6 Чаши, 12 Чаши

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША КЛАСИКО УЗО"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница