ЧАША КЛАСИКО (ВОДА)

200 ден400 ден

Чаша за вода.

  • Волумен: 260 мл
  • Висина:13.7 цм
  • Ширина на отвор:6 цм
  • Ширина на дно:5.5 цм

SKU: 65 Категорија:
Чаши

Чаши 6, Чаши 12

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША КЛАСИКО (ВОДА)"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница