ЧАША КИНГ

180 ден360 ден

Чаша за виски.

  • Волумен: 350 мл.
  • Висина: 10 цм.
  • Ширина на отвор:8.3 цм.
  • Ширина на дно:4 цм.

 

SKU: N/A Категорија:
Чаши

Чаши 6, Чаши 12

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША КИНГ"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница