ЧАША КИНГ ШАМПАЊ

240 ден480 ден

Чаша за пенливо вино.

  • Волумен:220 мл.
  • Висина:21.5 цм.
  • Ширина на отвор:4.5 цм.
  • Ширина на дно:6.6 цм.
SKU: 83 Категорија:
Чаши

Чаши 6, Чаши 12

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША КИНГ ШАМПАЊ"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница