ЧАША КВИН

240 ден480 ден

Чаша за виски.

  • Волумен: 345 мл.
  • Висина: 10 цм.
  • Ширина на отвор: 8 цм.
  • Ширина на дно:4 цм.
SKU: 55-1 Категорија:
Чаши

Чаши 6, Чаши 12

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША КВИН"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница