ЧАША КАЛИТА

300 ден600 ден

Чаша за виски.

  • Волумен: 340 мл
  • Должина: 9.9 цм
  • Ширина на отвор: 8.5 цм
  • Ширина на дно: 7.5 цм

SKU: 61 Категорија:
Чаши

Чаши 6, Чаши 12

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША КАЛИТА"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница