ЧАША ЗА РАКИЈА ГРАПА

180 ден360 ден

Чаша за ракија.

  • Волумен:135 мл.
  • Висина:17.5 цм.
  • Ширина на отвор:4.5 цм.
  • Ширина на дно:6 цм.
SKU: 55 Категорија:
Чаши

Чаши 6, Чаши 12

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША ЗА РАКИЈА ГРАПА"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница