ЧАША АЛЕКСАНДАР

150 ден300 ден

Чаша за вода.

  • Волумен:320 мл
  • Висина:16 цм
  • Ширина на отвор: 7.4 цм
  • Ширина на дно: 6.5 цм
SKU: N/A Категорија:
Чаши

Чаши 6, Чаши 12

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША АЛЕКСАНДАР"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница