Мед со Јаткасти Плодови 950г

700 ден

Комбинацијата на мед и јаткасти плодови (ореви, лешници, бадеми) на нашиот организам му ги обезбедува сите неопходни витамини, минерали, протеини, масти, јагленихидрати. Оваа протеинска бомба помага при анемија, главоболка, висок крвен притисок, чир на желудник, импотенција, а може да се користи и како замена за вкусен и здрав десерт.

Состав: Мед, јаткаски плодови (ореви, лешници, бадеми, итн.)

 

Нема Залиха

Информирајте ме кога ке имате залиха

Категорија:

Опис на производот:

Комбинацијата на мед и јаткасти плодови (ореви, лешници, бадеми) на нашиот организам му ги обезбедува сите неопходни витамини, минерали, протеини, масти, јагленихидрати. Оваа протеинска бомба помага при анемија, главоболка, висок крвен притисок, чир на желудник, импотенција, а може да се користи и како замена за вкусен и здрав десерт.

Состав: Мед, јаткаски плодови (ореви, лешници, бадеми, итн.)

 

Начин на употреба: Индивидуален избор.

Препорачана доза: 1 х Супена лажичка или 3 х Кафени лажички на ден.

 

Начин на чување: Да се чува на температура до 25 ° C и релативна влажност од 70%. Медот е чувствителен на топлина и неговата конзистентност може да се промени без да влијае на неговиот квалитет. Избегнувајте замрзнување.

 

Рок на употреба: Неограничен.

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Мед со Јаткасти Плодови 950г"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница