НАУЧИ СЕГА

Имате прашања или коментари?
Испратете ни порака.

Нашиот телефон: +38975669000,
Понеделник до Сабота – 9:00 am  23:00 pm
Недела – 10:00 am  17:00 pm

Јави се.

,

Oban 14 Year Old 700ml

4,899 ден

Претставникот на Western Highland во серијата „Classic Malt“ на Diageo, Oban 14yo е извонреден, полнокрвен овошен слад со мирис на хедер и повеќе од малку чад.

Категории: ,

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Oban 14 Year Old 700ml"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница