Tonic Soda (330ml)

50 ден

Стариот рецепт за тоник на Crodo е модернизиран но оригиналните карактеристики за зачувани: чистата минерална вода, лесните цитрусни ноти и пријатниот горчлив вкус.

Производ со врвен квалитет за коктели, благодарение на својот вкус. Во топлите денови додадете лед и парче лимон.

Нема Залиха

Информирајте ме кога ке имате залиха

Стариот рецепт за тоник на Crodo е модернизиран но оригиналните карактеристики за зачувани: чистата минерална вода, лесните цитрусни ноти и пријатниот горчлив вкус.

Производ со врвен квалитет за коктели, благодарение на својот вкус. Во топлите денови додадете лед и парче лимон.

Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Tonic Soda (330ml)"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница