Strawberry 1L

1,200 ден

Овошна база од јагода

Боја: интензивно црвена

Мирис: свежо здробена јагода, овошно слатка

Вкус: сочна јагода, баланс на слатко и кисело, многу ароматично

 • Без конзерванси
 • Без лактоза
 • Без глутен
 • Веган

Овошна база од јагода

Боја: интензивно црвена

Мирис: свежо здробена јагода, овошно слатка

Вкус: сочна јагода, баланс на слатко и кисело, многу ароматично

 • Без конзерванси
 • Без лактоза
 • Без глутен
 • Веган
Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Strawberry 1L"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  Твојата Картица
  Твојата кошница е празнаКон Продавница