Peach 1L

1,200 ден

Овошна база од праска

Боја: светло жолта

Мирис: свежа и полна со сок праска, цветни ноти

Вкус: сок од праска, лесна киселост, нежна текстура

 • Без конзерванси
 • Без лактоза
 • Без глутен
 • Веган

Овошна база од праска

Боја: светло жолта

Мирис: свежа и полна со сок праска, цветни ноти

Вкус: сок од праска, лесна киселост, нежна текстура

 • Без конзерванси
 • Без лактоза
 • Без глутен
 • Веган
Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Peach 1L"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  Твојата Картица
  Твојата кошница е празнаКон Продавница