Orange Soda (330ml)

80 ден

Orange Soda е идеалниот избор за сите оние кои сакаат повеќе од само сок од портокал. Уникатен и неспоредлив вкус, благодарение на сокот и пулпата од внимателно избрани портокали.

Orange Soda е идеалниот избор за сите оние кои сакаат повеќе од само сок од портокал. Уникатен и неспоредлив вкус, благодарение на сокот и пулпата од внимателно избрани портокали.

Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Orange Soda (330ml)"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница