Mojito Soda (330ml)

80 ден

Свежиот и егзотичен вкус на Мохито во безалкохолен пијалок. Содржи пулпа од овошје, без конзерванси. Уникатен производ на маркетот.

Свежиот и егзотичен вкус на Мохито во безалкохолен пијалок. Содржи пулпа од овошје, без конзерванси. Уникатен производ на маркетот.

Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Mojito Soda (330ml)"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница