Lemon Soda (330ml)

80 ден

Lemon Soda е најпознатиот италијански безалкохолен, газиран пијалок. Има сладок но исто така кисел вкус, одличен за пиење сам по себе или во коктел. Идеална лимонада во топлите денови затоа што ја освежува и засладува палетата на вкусови.

Lemon Soda е најпознатиот италијански безалкохолен, газиран пијалок. Има сладок но исто така кисел вкус, одличен за пиење сам по себе или во коктел. Идеална лимонада во топлите денови затоа што ја освежува и засладува палетата на вкусови.

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Lemon Soda (330ml)"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница