Ketel One + подарок 2 лончиња

2,100 ден

Изненадете ги саканите со Ketel One – премиум вотка и две гратис лончиња.

Категории: ,

Вотка од внимателно одбрана пченица во комбинација со современи, но и традиционални техники на дестилирање.
Совршениот спој од цитрусни и медови вкусови.
Долг и интензивен завршеток со меки тонови.
vol. 40%
Акцијата трае во преиод од 13.09-27.09.2021
Цената е со вклучен ДДВ

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Ketel One + подарок 2 лончиња"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница