Jagermeister 700ml/1l

900 ден1,200 ден

ОПИС
Jägermeister е ликер од билки направен од 56 билки, овошја, корени и зачини, вклучувајќи кора од цитрус, сладунец, анасон, афион, семе од шафран, ѓумбир, бобинки од смрека и женшен.

Прекрасна мешавина од зачини цимет и ванила во брак со легендарните состојки кои се наоѓаат во оригиналниот таен рецепт Jägermeister. Препорачуваме Jägermeister да се чува на мраз и да се сервира ладен.

SKU: 5 Категорија:
700ml |1l

700ml, 1l

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Jagermeister 700ml/1l"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница