Jack Daniel’s Gentleman Jack Whiskey 750ml

1,895 ден

ОПИС
Инспириран од оригиналниот дестилатор за господин и нашиот основач, entентлмен Jackек се подложува на второ мелење јаглен за да се постигне исклучителна мазност. Неговиот избалансиран вкус е совршен за славење на вонредни прилики во животот, плус сите моменти на патот.

Категории: ,
Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Jack Daniel’s Gentleman Jack Whiskey 750ml"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

1
    1
    Твојата Картица
    Johnnie Walker Blue Label 0.7
    1 X 18,995 ден = 18,995 ден