Gordon’s Pink or London Dry Gin 1L + подарок 4 Премиум тоници

1,280 ден1,395 ден

 

  • Измешајте го вашиот омилен џин со тоник и сервирајте со лимета за совршен џин тоник со јасен и освежителен вкус
SKU: 13-1 Категории: ,
Pink | London Dry

Pink, London Dry

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Gordon’s Pink or London Dry Gin 1L + подарок 4 Премиум тоници"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница