Blackberry 1L

850 ден

Чист шеќерен сируп направен од концентрат од сок од капини

Темно црвена боја со светла сина рефлексија. Нежен и миризлив вкус на овошје.

 • Без конзерванси
 • Без лактоза
 • Без глутен
 • Веган
 • 3 години рок на употреба

Чист шеќерен сируп направен од концентрат од сок од капини

Темно црвена боја со светла сина рефлексија. Нежен и миризлив вкус на овошје.

 • Без конзерванси
 • Без лактоза
 • Без глутен
 • Веган
 • 3 години рок на употреба
Color

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Blackberry 1L"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  Твојата Картица
  Твојата кошница е празнаКон Продавница