Bergamotto Tonic (200ml)

100 ден

Создаден од единствениот бергамот сок, кој се смета за зелено злато на Калабрија. Овaa комбинација од нежни цитрусни и горчливи ноти е идеаленa за да го збогати вкусот на секој коктел.

Создаден од единствениот бергамот сок, кој се смета за зелено злато на Калабрија. Овaa комбинација од нежни цитрусни и горчливи ноти е идеаленa за да го збогати вкусот на секој коктел.

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "Bergamotto Tonic (200ml)"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница