ЧАША ФИЏИ – ЦРВЕНА

540 ден1,080 ден

Чаша за коктел

  • Волумен:500мл
  • Висина:15цм
  • Ширина на отвор:7цм
  • Ширина на дно:7цм

SKU: N/A Категорија:
Чаши

Чаши 6, Чаши 12

Коментарите

Не постојат критики уште.

Бидете првиот преглед на "ЧАША ФИЏИ – ЦРВЕНА"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
    0
    Твојата Картица
    Твојата кошница е празнаКон Продавница